EATON Kontaktor Z-SCH230/25-40
EATON Kontaktor Z-SCH230/25-40 Mutass többet
Nyílt galéria
(4)Nyílt galéria
(3)
A képek illusztratívak
Kontaktor Z-SCH230/25-40
Kontaktor Z-SCH230/25-40
Leírás
- 1 fázisú vagy 3 fázisú elektromos készülékek kapcsolására
- A csatlakoztatott vezetékek keresztmetszete: 2,5–25,0 mm2
- Tekercs feszültsége: 230 VAC
- Névleges kapcsolattartási áram: 25 A
- KAPCSOLATVÁLTÁS: 4× be
További paraméterek
- Garancia: 24 hónap
- Súly: 0,15 kg
Márka
Műszaki paraméterek
- Méret (axbxc mm)60x85x35 mm
- Típusmágneskapcsoló
- Terhelőáram25 A
- Érintkezők4x kapcsolás
- Érintkezők névleges árama25 A
- Tekercs feszültség230VAC